DOMOWE SPOSOBY NA ZIMNE OKŁADY? CZAS NA LEPSZE

Regeneracja okołoporodowa

Poród, to ogromny wysiłek dla kobiecego ciała. Właśnie wydałaś na świat małego człowieka. „Arbuz przez dziurkę od klucza” i takie tam. Bardzo trafione skojarzenia. Czeka Cię teraz 6 równie trudnych tygodni połogu. Mnóstwo zmian w Twoim ciele i na około.

Połóg, to czas regeneracji. Masz teraz dużo na głowie, więc potrzebujesz szybkich, łatwych i niezawodnych rozwiązań. To nie czas i miejsce na niewypały, może coś zadziała, a może nie.

Internet pęka w szwach i znajdziemy tam całą masę filmików i zdjęć jak krok po kroku zrobić domowe okłady chłodzące na miejsca intymne. Możemy stracić ten cenny czas na ich przygotowanie i opróżnianie zamrażarki, w celu równiutkiego ułożenia jeden podkład na drugim, żeby zmieścić ich jak najwięcej. Ale to chyba nie czas na zabawę w robótki ręczne. Istnieje szybszy i prostszy sposób. Wystarczy kilka sekund i możesz poczuć natychmiastową ulgę.

Poporodowe Podpaski Chłodzące 2w1 najlepszy prezent dla Twoich miejsc intymnych po porodzie. Zero przygotowań, zero wytycznych, zero DIY. Podpaska jest gotowa to użycia odrazu po wyjęciu z opakowania. Wystarczy ją aktywować poprzez mocne zgięcie, umieścić na bieliźnie poporodowej i cieszyć się ekspresową ulgą w bólu. Podpaski są bardzo chłonne i zabezpieczają perfekcyjne całe okolice intymne – od przodu do tył. Nie ma mowy o przeciekaniu czy przesuwaniu się podpaski, dzięki ….. One nie zawiodą Cię, tak jak zmrożona wersja home made, a dodatkowa mięciutka warstwa sprawi, że poczujesz się jakbyś siedziała na chmurce. Zimnej chmurce.

Warto zatem pomyśleć o połogu wcześniej i być na niego przygotowaną. Ustąp miejsca w zamrażarce na przygotowane wcześniej posiłki, które, uwierz, uratują Ci życie podczas połogu, a oszczędzony czas przeznacz na odpoczynek.

  • Sprzedawca – Logopedyczny Ośrodek Domowej Terapii, Wpisana Do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Prowadzonej Przez Ministra Gospodarki, Pod Numerem NIP: 873-198-40-15, Ul. Szkolna 2, 32-830 Wojnicz, E-Mail: Biuro@Poppymom.Pl

Obsługa stron i e-commerce Projectic.pl © 2023.

Add to cart