CAŁA PRAWDA O HEMOROIDACH W CIĄŻY I PORODZIE

Hemoroidy w ciąży i połogu

Z jakiegoś niewiadomego powodu mało się o nich mówi. Hemoroidy w czasie ciąży i w połogu to bardzo częsta dolegliwość. Niesłychanie bolesne, dające uczucie dyskomfortu i bólu. Kto przeżył, ten wie.

Czym są hemoroidy?

To nabrzmiałe naczynia żylne wypełnione krwią. Powstają w wyniku wzrostu ciśnienia krwi w żyłach i naczyniach krwionośnych. Hemoroidy, to choroba cywilizacyjna wynikająca ze złej diety, braku ruchu czy stresu. Dlaczego zatem tak często pojawiają się w okresie ciąży i podczas porodu? Przyczyn jest co najmniej kilka.

  • Przewlekłe zaparcia
  • Rosnąca macica, która naciska żyły blokując prawidłowy przepływ krwi
  • Wysokie stężenie progesteronu, który sprawia, że żyły się rozluźniają

Jak zatem sobie z nimi radzić?

Isnieją liczne maści, czopki, nasiadówki z kory dębu, itp.

Co my polecamy?

Chłodzić! Najlepszym sposobem na walkę z hemoroidami jest terapia chłodem, lód. W internecie krąży mnóstwo domowych sposobów na zrobienie takich podkładów. Wymagają one zakupu kilku składników, czasu na ich zrobienie oraz kilku – kilkunastu godzin na zamrożenie. Po co tracić czas skoro potrzebujesz ukojenia TERAZ?! Nie za kilka godzin, nie jutro. TU i TERAZ!

Użyj Poporodowe Podpaski Chłodzące 2w1 i poczuj ukojenie na 30 minut. Aktywacja podpaski to jeden szybki ruch i już po paru skundach poczujesz natychmiastową ulgę w bólu.

  • Sprzedawca – Logopedyczny Ośrodek Domowej Terapii, Wpisana Do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Prowadzonej Przez Ministra Gospodarki, Pod Numerem NIP: 873-198-40-15, Ul. Szkolna 2, 32-830 Wojnicz, E-Mail: Biuro@Poppymom.Pl

Obsługa stron i e-commerce Projectic.pl © 2023.

Add to cart